

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.85 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 28.6363 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm ,25 ppm ,50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | PLL |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Supply Current | 18 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$0.40416
Ext.Price$0.40416
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40416 | $0.40416 |
| 10 | $0.39542 | $3.95420 |
| 25 | $0.39237 | $9.80925 |
| 50 | $0.38934 | $19.46700 |
| 100 | $0.38635 | $38.63500 |
